İL İL HASTANELER

Özel Atalya Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Özel Atalya Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği  
Özel Atalya Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
Hastane Adı: Özel Atalya Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
Telefon: 0(541) 326 66 41
Faks: 0(242) 326 66 43
Adres: Ulus Mh. Mehmet Akif Cd. No: 50/A Kepez / Antalya
İlçe: Antalya Merkezi
İl: Antalya
Web Adres: www.atalyadis.com
Harita: Özel Atalya Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Haritası için Tıklayın.

  2009 yılında diş hekimi  tarafından Antalya’nın kepez ilçesinde kurulmuştur. 2009 yılından bu yana dokuma ve kepez olmak üzere, 2 şubemiz ile Antalya’da hizmet vermekteyiz.

 

 
 
 
Özel Atalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; dünyada ağız ve diş sağlığı konusunda geliştirilen en son teknolojileri takip eder ve tedavilerde kullanırız. Sektördeki yenilikleri takip ve uygulama, kaliteli ürünler, tecrübeli kadro ve uzun yıllara dayanan müşteri memnuniyeti en önemli değerlerimizdir.
 
 
 
 
Kliniklerimiz dinamik ve deneyimli hekim kadrosu, profesyonel ve yenilikçi hizmet anlayışı ile hasta memnuniyetini ilke edinmiştir. Bizi ayrıcalıklı kılan başlıca faktörlerimiz; hastalarımıza özel kişiselleştirilmiş hizmetimiz, randevu planlaması, ödeme planlaması, tedavi süreçleri öncesi ve sonrası bilgilendirme, hijyen ve temizlik, tedavi sonrası ilgimiz, hastalarımızın memnuniyeti ve konforu ile yakından ilgilenmektir.
 
 
 
 
Özel Atalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, sunduğu hizmetler, katıldığı sosyal projeler, seminerler ve eğitimler ile, sektöründe öncü kuruluş olarak hizmetlerine devam edecektir.

 

[Hata Bildir]