Kurumsal

Hastane.com.tr hastane bilgilerinden, doktor bilgilerine; sağlık ansiklopedisinden sağlık makalelerine kadar her türde sağlık içeriğine sahip, Türkiye’nin en büyük sağlık portalıdır. Sağlıklı yaşamı desteklemek misyonuyla kurulan Hastane.com.tr, sağlık haberleri, sağlıklı yaşama dair ipuçları ve sağlık makaleleri ile sadece hastalara değil, sağlıklı yaşamak isteyen herkese hitap ediyor.

Sağlıklıysanız, Hastane.com.tr’deki uzmanlar tarafından yazılan köşe yazıları ve makaleleri okuyarak sağlıklı yaşama dair değerli bilgiler öğrenebilirsiniz. Herhangi bir şikayetiniz veya merak ettiğiniz konu varsa, Hastane.com.tr üzerinden doktorlara sorulan benzer soruların cevaplarını inceleyebilirsiniz. Hastaysanız, Hastane.com.tr üzerinden doktor bilgilerine ve hastane bilgilerine ulaşarak kendiniz için en uygun hastane ve doktoru bulabilirsiniz.

Hastane.com.tr’deki tüm içerikler konunun uzmanları tarafından oluşturulur. Hastane.com.tr Türkiye’nin en büyük kapsamlı ansiklopedisidir.

Misyon
Halkımızın sağlık alanında nitelikli ve doğru bilgilere etkin bir şekilde ulaşabilmesini sağlamak, sağlık  hizmeti sunanlar ve bundan faydalanmak  isteyenleri profesyonel bir platformda buluşturmak ayrıca toplumsal sorumluluğumuzun da bilincinde olarak toplumun sağlık düzeyi ve yaşam kalitesini yükseltme çabalarına katkıda bulunmak.

Vizyon
Sağlık portalları arasında Türkiye’ye model oluşturmayı ve dünyada referans gösterilen sağlık platformlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Değerlerimiz

Etik İlkelere Bağlılık
Etik ilkelere bağlılık önem verdiğimiz konuların başında gelir ve tüm kurumsal davranışlarımızın kural ve standartları ahlaki ve mesleki etik ilkeler ile belirlenmiştir.

Kurumsal, Sosyal Sorumluluk
İnsanlık anlayışının gerektirdiği kurallara bağlı kalmak; bir arada yaşamanın yüklediği sorumlulukları üstlenmek yol gösterici ilkelerimizdir

Bilgi ve Teknolojinin Üstünlüğü
Karar ve eylemlerimizde, güvenilir nesnel bilgiler ile teknolojinin tüm olanaklarının kullanılmasına önem ve öncelik veririz

Bilimsel Temelli Yenilikçilik
Yapılanları geliştirmek kadar, yapılamayanları yapmak ve sağlık uygulamalarında öncü olmak hareketlerimizin ana kaynağıdır

En İyisi İle Çalışmak
En iyi hizmetin, konusunda uzman profesyoneller ile verilebileceğinin bilinciyle hareket eder, çalışanlarımızdan çözüm ortaklarımıza kadar 'en iyi'ler ile çalışmaya özen gösteririz. Bizim için doğru olan budur.

Gizlilik Prensiplerine Saygı
Gizliliğe önem verir, her türlü kişisel bilgiyi en yüksek güvenlik standartlarına sahip sistemlerle koruruz. Bilginin sahibi istemedikçe veya yasal gereklilikler oluşmadıkça hiç kimse ile bize emanet edilen bilgileri paylaşmayız. Bizim için doğru olan budur.

 

 

[Hata Bildir]